Campionatul National Divizia A1 feminin

Campionatul National Divizia A1 Feminin

select
Campionatul National Divizia A1 Feminin Faza I Matches

Etapa I

27.10.2018 - 17:00

27.10.2018 - 17:00

27.10.2018 - 17:00

CS Stiinta Bacau

3 - 0

CSM Lugoj

BOTEZATU Cristian
OUATU Cristian

27.10.2018 - 17:00

3 - 0

CS Stiinta Bacau

CSM Lugoj

27.10.2018 - 18:00

27.10.2018 - 18:00

27.10.2018 - 18:00

CSM Volei Alba-Blaj

3 - 0

CSU Belor Galati

CRISTEA Nicolae
RUS Mircea

27.10.2018 - 18:00

3 - 0

CSM Volei Alba-Blaj

CSU Belor Galati

27.10.2018 - 19:00

27.10.2018 - 19:00

27.10.2018 - 19:00

ACS Agroland Timisoara

3 - 0

CS "U" NTT Data Cluj

MATEIZER Alin
STEFURAC Marius

27.10.2018 - 19:00

3 - 0

ACS Agroland Timisoara

CS "U" NTT Data Cluj

27.10.2018 - 19:00

27.10.2018 - 19:00

27.10.2018 - 19:00

CSM Targoviste

2 - 3

CSM Bucuresti

NASTASE Lucian
MESCA Darius

27.10.2018 - 19:00

2 - 3

CSM Targoviste

CSM Bucuresti



Etapa II

02.11.2018 - 00:00

02.11.2018 - 00:00

02.11.2018 - 00:00

CS Dinamo Bucuresti

0 - 3

CS Stiinta Bacau

GRADINARU George
NASTASE Lucian

02.11.2018 - 00:00

0 - 3

CS Dinamo Bucuresti

CS Stiinta Bacau

03.11.2018 - 00:00

03.11.2018 - 00:00

03.11.2018 - 00:00

CSU Belor Galati

0 - 3

CSM Targoviste

CRISTEA Cristian
IATAN Maria Georgeta

03.11.2018 - 00:00

0 - 3

CSU Belor Galati

CSM Targoviste

03.11.2018 - 00:00

03.11.2018 - 00:00

03.11.2018 - 00:00

CS "U" NTT Data Cluj

3 - 0

CSM Lugoj

HADADE Dan
BUCIU Ionut

03.11.2018 - 00:00

3 - 0

CS "U" NTT Data Cluj

CSM Lugoj

03.11.2018 - 00:00

03.11.2018 - 00:00

03.11.2018 - 00:00

ACS Agroland Timisoara

0 - 3

CSM Volei Alba-Blaj

SANTA Marius
RUS Mircea

03.11.2018 - 00:00

0 - 3

ACS Agroland Timisoara

CSM Volei Alba-Blaj



Etapa III

10.11.2018 - 17:30

10.11.2018 - 17:30

10.11.2018 - 17:30

CS Stiinta Bacau

0 - 3

CSM Bucuresti

NASTASE Lucian
GRADINARU George

10.11.2018 - 17:30

0 - 3

CS Stiinta Bacau

CSM Bucuresti

10.11.2018 - 18:00

10.11.2018 - 18:00

10.11.2018 - 18:00

CSM Volei Alba-Blaj

3 - 0

CS "U" NTT Data Cluj

LAZAR Marius
BARDASAN Bogdan

10.11.2018 - 18:00

3 - 0

CSM Volei Alba-Blaj

CS "U" NTT Data Cluj

10.11.2018 - 18:30

10.11.2018 - 18:30

10.11.2018 - 18:30

CSM Lugoj

3 - 1

CS Dinamo Bucuresti

POP Tudor
SANTA Cristian

10.11.2018 - 18:30

3 - 1

CSM Lugoj

CS Dinamo Bucuresti

10.11.2018 - 19:00

10.11.2018 - 19:00

10.11.2018 - 19:00

CSM Targoviste

3 - 0

ACS Agroland Timisoara

MESCA Darius
MATEIZER Alin

10.11.2018 - 19:00

3 - 0

CSM Targoviste

ACS Agroland Timisoara



Etapa V

16.11.2018 - 14:00

16.11.2018 - 14:00

16.11.2018 - 14:00

CS Dinamo Bucuresti

0 - 3

CSM Bucuresti

DRAGOMIR Florin
VASILE-BOSI Florin

16.11.2018 - 14:00

0 - 3

CS Dinamo Bucuresti

CSM Bucuresti

17.11.2018 - 17:00

17.11.2018 - 17:00

17.11.2018 - 17:00

CS Stiinta Bacau

1 - 3

ACS Agroland Timisoara

STOICA Bogdan
PRODANA Alexandru

17.11.2018 - 17:00

1 - 3

CS Stiinta Bacau

ACS Agroland Timisoara

17.11.2018 - 17:00

17.11.2018 - 17:00

17.11.2018 - 17:00

CSM Targoviste

3 - 0

CS "U" NTT Data Cluj

JIANU Violeta
COMAN Mihai

17.11.2018 - 17:00

3 - 0

CSM Targoviste

CS "U" NTT Data Cluj

17.11.2018 - 18:30

17.11.2018 - 18:30

17.11.2018 - 18:30

CSM Lugoj

3 - 0

CSU Belor Galati

SUCIU Alina
SANTA Cristian

17.11.2018 - 18:30

3 - 0

CSM Lugoj

CSU Belor Galati



Etapa IV

13.11.2018 - 14:00

13.11.2018 - 14:00

13.11.2018 - 14:00

CSM Bucuresti

3 - 0

CSM Lugoj

GURGUIATU Georgiana
VASILE-BOSI Florin

13.11.2018 - 14:00

3 - 0

CSM Bucuresti

CSM Lugoj

13.11.2018 - 17:00

13.11.2018 - 17:00

13.11.2018 - 17:00

CS "U" NTT Data Cluj

3 - 0

CS Dinamo Bucuresti

BUCIU Ionut
HADADE Dan

13.11.2018 - 17:00

3 - 0

CS "U" NTT Data Cluj

CS Dinamo Bucuresti

14.11.2018 - 17:30

14.11.2018 - 17:30

14.11.2018 - 17:30

CSU Belor Galati

0 - 3

CS Stiinta Bacau

COMAN Mihai
STANIA Lucian

14.11.2018 - 17:30

0 - 3

CSU Belor Galati

CS Stiinta Bacau

21.11.2018 - 18:00

21.11.2018 - 18:00

21.11.2018 - 18:00

CSM Volei Alba-Blaj

3 - 0

CSM Targoviste

SZABO-ALEXI Paul
POP Tudor

21.11.2018 - 18:00

3 - 0

CSM Volei Alba-Blaj

CSM Targoviste



Etapa VI

24.11.2018 - 12:00

24.11.2018 - 12:00

24.11.2018 - 12:00

CS "U" NTT Data Cluj

0 - 3

CSM Bucuresti

SEREI Cristian
BARDASAN Bogdan

24.11.2018 - 12:00

0 - 3

CS "U" NTT Data Cluj

CSM Bucuresti

24.11.2018 - 17:00

24.11.2018 - 17:00

24.11.2018 - 17:00

ACS Agroland Timisoara

2 - 3

CSM Lugoj

SANTA Cristian
RUS Mircea

24.11.2018 - 17:00

2 - 3

ACS Agroland Timisoara

CSM Lugoj

24.11.2018 - 17:00

24.11.2018 - 17:00

24.11.2018 - 17:00

CSU Belor Galati

1 - 3

CS Dinamo Bucuresti

STEFURAC Marius
ARBUNEA Tudorel

24.11.2018 - 17:00

1 - 3

CSU Belor Galati

CS Dinamo Bucuresti

24.11.2018 - 18:00

24.11.2018 - 18:00

24.11.2018 - 18:00

CSM Volei Alba-Blaj

3 - 0

CS Stiinta Bacau

SAVU Andrei
DRAGOMIR Florin

24.11.2018 - 18:00

3 - 0

CSM Volei Alba-Blaj

CS Stiinta Bacau



Etapa VII

01.12.2018 - 12:30

01.12.2018 - 12:30

01.12.2018 - 12:30

CS Dinamo Bucuresti

3 - 1

ACS Agroland Timisoara

DIACONITA Octavian
OUATU Cristian

01.12.2018 - 12:30

3 - 1

CS Dinamo Bucuresti

ACS Agroland Timisoara

01.12.2018 - 14:00

01.12.2018 - 14:00

01.12.2018 - 14:00

CSM Bucuresti

3 - 0

CSU Belor Galati

GURGUIATU Georgiana
JIANU Violeta

01.12.2018 - 14:00

3 - 0

CSM Bucuresti

CSU Belor Galati

01.12.2018 - 18:30

01.12.2018 - 18:30

01.12.2018 - 18:30

CSM Lugoj

1 - 3

CSM Volei Alba-Blaj

TUDORACHE Cosmin
PRODANA Alexandru

01.12.2018 - 18:30

1 - 3

CSM Lugoj

CSM Volei Alba-Blaj

02.12.2018 - 17:00

02.12.2018 - 17:00

02.12.2018 - 17:00

CS Stiinta Bacau

3 - 0

CSM Targoviste

STOICA Bogdan
VISAN Benone

02.12.2018 - 17:00

3 - 0

CS Stiinta Bacau

CSM Targoviste



Etapa VIII

06.12.2018 - 00:00

06.12.2018 - 00:00

06.12.2018 - 00:00

CS "U" NTT Data Cluj

3 - 0

CSU Belor Galati

LAZAR Marius
CRISTEA Cristian

06.12.2018 - 00:00

3 - 0

CS "U" NTT Data Cluj

CSU Belor Galati

08.12.2018 - 17:00

08.12.2018 - 17:00

08.12.2018 - 17:00

CSM Targoviste

3 - 0

CSM Lugoj

MESCA Darius
DRAGOMIR Florin

08.12.2018 - 17:00

3 - 0

CSM Targoviste

CSM Lugoj

08.12.2018 - 18:00

08.12.2018 - 18:00

08.12.2018 - 18:00

CSM Volei Alba-Blaj

3 - 0

CS Dinamo Bucuresti

SANTA Cristian
SANTA Marius

08.12.2018 - 18:00

3 - 0

CSM Volei Alba-Blaj

CS Dinamo Bucuresti

08.12.2018 - 19:30

08.12.2018 - 19:30

08.12.2018 - 19:30

ACS Agroland Timisoara

0 - 3

CSM Bucuresti

POP Tudor
SAVU Andrei

08.12.2018 - 19:30

0 - 3

ACS Agroland Timisoara

CSM Bucuresti



Etapa IX

13.12.2018 - 15:00

Sala Polivalenta

13.12.2018 - 15:00

13.12.2018 - 15:00

CS Stiinta Bacau

3 - 0

CS "U" NTT Data Cluj

BOTEZATU Cristian
OUATU Cristian

13.12.2018 - 15:00

3 - 0

CS Stiinta Bacau

CS "U" NTT Data Cluj

14.12.2018 - 19:00

Sala Polivalenta

14.12.2018 - 19:00

14.12.2018 - 19:00

CSM Bucuresti

0 - 3

CSM Volei Alba-Blaj

NASTASE Lucian
POP Tudor

14.12.2018 - 19:00

0 - 3

CSM Bucuresti

CSM Volei Alba-Blaj

14.12.2018 - 19:30

Sala Polivalenta

14.12.2018 - 19:30

14.12.2018 - 19:30

CS Dinamo Bucuresti

2 - 3

CSM Targoviste

GRADINARU George
TUDORACHE Cosmin

14.12.2018 - 19:30

2 - 3

CS Dinamo Bucuresti

CSM Targoviste

15.12.2018 - 12:00

Sala Polivalenta

15.12.2018 - 12:00

15.12.2018 - 12:00

CSU Belor Galati

0 - 3

ACS Agroland Timisoara

PRODANA Alexandru
GURGUIATU Georgiana

15.12.2018 - 12:00

0 - 3

CSU Belor Galati

ACS Agroland Timisoara



Etapa X

15.01.2019 - 17:00

Sala Polivalenta

15.01.2019 - 17:00

15.01.2019 - 17:00

CSU Belor Galati

0 - 3

CSM Volei Alba-Blaj

CRISTEA Cristian
ARBUNEA Tudorel

15.01.2019 - 17:00

0 - 3

CSU Belor Galati

CSM Volei Alba-Blaj

19.01.2019 - 14:00

Sala Polivalenta

19.01.2019 - 14:00

19.01.2019 - 14:00

CSM Bucuresti

-

CSM Targoviste

NASTASE Lucian
VASILE-BOSI Florin

19.01.2019 - 14:00

-

CSM Bucuresti

CSM Targoviste

19.01.2019 - 18:30

Sala Polivalenta

19.01.2019 - 18:30

19.01.2019 - 18:30

CSM Lugoj

-

CS Stiinta Bacau

SANTA Cristian
HUSA Lucian

19.01.2019 - 18:30

-

CSM Lugoj

CS Stiinta Bacau

Cupa Romaniei feminin Cupa Romaniei Matches

Faza I

19.10.2018 - 00:00

19.10.2018 - 00:00

19.10.2018 - 00:00

CSU Belor Galati

3 - 0

ACS Penicilina Iasi

DIACONITA Octavian
VASILE-BOSI Florin

19.10.2018 - 00:00

3 - 0

CSU Belor Galati

ACS Penicilina Iasi

31.10.2018 - 14:00

31.10.2018 - 14:00

31.10.2018 - 14:00

CS Dinamo Bucuresti

3 - 2

ACS Agroland Timisoara

MESCA Darius
GRADINARU George

31.10.2018 - 14:00

3 - 2

CS Dinamo Bucuresti

ACS Agroland Timisoara



Faza II

12.01.2019 - 12:00

Sala Polivalenta

12.01.2019 - 12:00

12.01.2019 - 12:00

CS "U" NTT Data Cluj

0 - 3

CSM Bucuresti

BUCIU Ionut
LAZAR Marius

12.01.2019 - 12:00

0 - 3

CS "U" NTT Data Cluj

CSM Bucuresti

16.01.2019 - 12:00

Sala Polivalenta

16.01.2019 - 12:00

16.01.2019 - 12:00

CSU Belor Galati

0 - 3

CSM Volei Alba-Blaj

ARBUNEA Tudorel
CRISTEA Cristian

16.01.2019 - 12:00

0 - 3

CSU Belor Galati

CSM Volei Alba-Blaj

16.01.2019 - 17:30

Sala Polivalenta

16.01.2019 - 17:30

16.01.2019 - 17:30

CS Dinamo Bucuresti

0 - 3

CSM Targoviste

DIMACHI Florin
DUMITRESCU Cristian

16.01.2019 - 17:30

0 - 3

CS Dinamo Bucuresti

CSM Targoviste

16.01.2019 - 18:30

Sala Polivalenta

16.01.2019 - 18:30

16.01.2019 - 18:30

CSM Lugoj

-

CS Stiinta Bacau

SZABO-ALEXI Paul
SAVU Andrei

16.01.2019 - 18:30

-

CSM Lugoj

CS Stiinta Bacau